OSTROŁĘCKIE OPERALIA - WAŻNA INFORMACJA 30 Sierpnia 2020

W imieniu Organizatora  informujemy o zasadach dotyczących koncertu NIE KOCHAĆ W TAKĄ NOC… w niedzielę 30.08. o godz. 19:30 na scenie przy D.H. Kupiec.

1. Organizacja koncertu „Nie kochać w taką noc to grzech...” w dniu 30.08.20 r przy D.H. Kupiec odbywa się w oparciu o „Wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce” wydane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

2. Organizator przygotował dla Uczestników ograniczoną ilość miejsc siedzących w odstępach 1,5 metra.

3. W imprezie mogą uczestniczyć tylko osoby zdrowe i nieprzejawiające niepokojących objawów sugerujących zakażenie koronawirusem (suchy kaszel, duszności, podwyższona temperatura).

4. Przed wejściem na teren Imprezy oraz w kolejce do wejścia prosimy o zachowanie odstępu co najmniej 1,5 metra między Uczestnikami oraz zakrywanie ust i nosa maseczkami ochronnymi lub przyłbicami.

5. Przy wejściu na teren Imprezy Uczestnicy mają obowiązek zdezynfekowania dłoni płynem dezynfekującym przygotowanym przez Organizatora.
6. Uczestnicy zobowiązani są do bezwzględnego zasłania ust i nosa w trakcie koncertu.

7. Uczestnicy samodzielnie wyposażają się w środki ochrony osobistej(maseczki, przyłbice).

8. Uczestnicy nie mogą zmieniać ustawień krzeseł.

9. Separacja pomiędzy miejscami siedzącymi nie dotyczy rodziców z dziećmi do 13 roku życia, osób, które razem mieszkają, a także widza, któremu towarzyszy osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności lub osoba, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

© 2021 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam