Repertuar

Repertuar Sierpień 2016

Tytuł filmu

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

1 2 3 4 5 6 7
EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE 16.00 s.1
18.00 s.1 3D
16.00 s.1
18.00 s.1 3D
16.00 s.1
18.00 s.1 3D
16.00 s.1
17.30 s.2 3D
14.00 s.1
16.00 s.1 3D
17.30 s.2 3D
14.00 s.1
16.00 s.1 3D
17.30 s.2 3D
ODLOTOWA PRZYGODA 10.00 s.1
ANGRY BIRDS 10.00 s.1
LEGION SAMOBÓJCÓW 18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
ZŁE MAMUŚKI 20.00 s.2 20.00 s.2 20.00 s.2
8 9 10 11 12 13 14
EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE 16.00 s.1
17.30 s.2 3D
16.00 s.1
17.30 s.2 3D
16.00 s.1
17.30 s.2 3D
16.00 s.1 16.00 s.1 16.00 s.1
LEGION SAMOBÓJCÓW 18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
18.00 s.1 dubbing
20.20 s.1 3D napisy
17.45 s.1 3D napisy 17.45 s.1 3D napisy 17.45 s.1 3D napisy
ZŁE MAMUŚKI 20.00 s.2 20.00 s.2 20.00 s.2
GDZIE JEST DORY 10.00 s.1
ZWIERZOGRÓD 10.00 s.1
STAR TREK: W NIEZNANE 20.15 s.1 3D napisy 20.15 s.1 3D napisy 20.15 s.1 3D napisy
GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW 16.30 s.2
20.30 s.2 3D
16.30 s.2
20.30 s.2 3D
16.30 s.2
20.30 s.2 3D
ŚMIETANKA TOWARZYSKA 18.40 s.2 18.40 s.2 18.40 s.2
DALEKO NA PÓŁNOCY 14.00 s.1 14.00 s.1
15 16 17 18 19 20 21
EPOKA LODOWCOWA 5: MOCNE UDERZENIE 16.00 s.1 16.00 s.1 16.00 s.1 16.00 s.1
LEGION SAMOBÓJCÓW 17.45 s.1 3D napisy 17.45 s.1 3D napisy 17.45 s.1 3D napisy 17.45 s.1 3D napisy
DALEKO NA PÓŁNOCY 14.00 s.1
STAR TREK: W NIEZNANE 20.15 s.1 3D napisy 20.15 s.1 3D napisy 20.15 s.1 3D napisy 20.15 s.1 3D napisy
GHOSTBUSTERS. POGROMCY DUCHÓW 16.30 s.2
20.30 s.2 3D
16.30 s.2
20.30 s.2 3D
16.30 s.2
20.30 s.2 3D
16.30 s.2
20.30 s.2 3D
ŚMIETANKA TOWARZYSKA 18.40 s.2 18.40 s.2 18.40 s.2 18.40 s.2 18.10 s.2 18.10 s.2 18.10 s.2
W GŁOWIE SIĘ NIE MIEŚCI 10.00 s.1
DOBRY DINOZAUR 10.00 s.1
BEN-HUR 17.00 s.1
20.00 s.1 3D
17.00 s.1
20.00 s.1 3D
17.00 s.1
20.00 s.1 3D
JAK ZOSTAĆ KOTEM 16.00 s.2 14.00 s.2
16.00 s.2
14.00 s.2
16.00 s.2
BOSKA FLORENCE 20.15 s.2 20.15 s.2 20.15 s.2
22 23 24 25 26 27 28
ŚMIETANKA TOWARZYSKA 18.10 s.2 18.10 s.2 18.10 s.2
BEN-HUR 17.00 s.1
20.00 s.1 3D
17.00 s.1
20.00 s.1 3D
17.00 s.1
20.00 s.1 3D
18.00 s.1 3D 18.00 s.1 3D 18.00 s.1 3D
JAK ZOSTAĆ KOTEM 16.00 s.2 16.00 s.2 16.00 s.2 16.30 s.2 14.30 s.2
16.30 s.2
14.30 s.2
16.30 s.2
BOSKA FLORENCE 20.15 s.2 20.15 s.2 20.15 s.2 18.30 s.2 18.30 s.2 18.30 s.2
RATCHET I CLANK 10.00 s.1
7 KRASNOLUDKÓW I KRÓLEWNA ŚNIEŻKA - NOWE PRZYGODY 10.00 s.1
NOWE PRZYGODY ALADYNA 16.00 s.1 14.00 s.1
16.00 s.1
14.00 s.1
16.00 s.1
JASON BOURNE 20.40 s.1 20.40 s.1 20.40 s.1
CZERWONY KAPITAN 20.30 s.2 20.30 s.2 20.30 s.2
29 30 31
BEN-HUR 18.00 s.1 3D 18.00 s.1 3D
JAK ZOSTAĆ KOTEM 16.30 s.2 16.30 s.2
BOSKA FLORENCE 18.30 s.2 18.30 s.2
NOWE PRZYGODY ALADYNA 16.00 s.1 16.00 s.1
JASON BOURNE 20.40 s.1 20.40 s.1
CZERWONY KAPITAN 20.30 s.2 20.30 s.2
© 2011 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam