PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR 09 Lutego 2017 19.00

wernisaż

P i o t r   K o b r z y ń s k i  (ur. 1986 w Ostrołęce) zajmuje się rysunkiem, grafiką warsztatową oraz malarstwem. W 2006 roku ukończył Liceum Plastyczne im. Wojciecha Kossaka w Łomży, a w 2011 uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni grafiki warsztatowej dr hab. Małgorzaty Chomicz na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczestniczył w międzynarodowych warsztatach artystycznych oraz wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. 

Przy okazji tego wernisażu ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszy obraz Ostrołęckiego Przeglądu Twórczości Plastycznej.

Najlepszym obrazem przeglądu została praca Radka Jastrzębskiego "Przed obrazem". Autor otrzymał nagrodę Dyrektora OCK, bon o wartości 500,00PLN na zakup materiałów plastcznych oraz nagrodę w wysokości 300,00 PLN, równiez w postaci bonu, ufundowaną przez firmę Lus-ar Paweł Malinowski. Wylosowana została również jedna nagroda dla osób biorących udział w plebiscycie na najlepszy obraz przeglądu, którą otrzymuje Pani Elżbieta Chrzanowska.

 

Galeria Ostrołęka, wstęp wolny


Sponsor Galerii Ostrołęka www.energa.pl

PIOTR KOBRZYŃSKI - wernisaż wystawy

© 2023 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam