KANDYDATKI NA... 15 Kwietnia 2016 19.00

premiera spektaklu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej

Klub Oczko nie mógł pomieścić wszystkich, którzy chcieli obejrzeć najnowszą sztukę w wykonaniu aktorów Ostrołęckiej Sceny Autorskiej. "Kandydatki na..." to zabawna komedia, podczas której dobrze bawiła się nie tylko publiczność, ale i aktorzy. Świetnie zagrana sztuka Andrzeja Dembończyka wywoływała śmiech i oklaski podczas jej trwania. To zasługa nie tylko utalentowanej "oczkowej" młodzieży, ale także ich reżysera i opiekuna, Wojciecha Kraszewskiego. Spektakl zostanie powtórzony jeszcze w tym miesiącu, o czym poinformujemy niebawem.

Rzecz dzieje się w XIX-wiecznym dworku. Do wujostwa na lato przyjeżdża młody kawaler Wiktor i dowiaduje się, że gospodarze postanawiają go ożenić. Zapraszają pięć kandydatek z sąsiednich majątków. Te prezentują się przed kawalerem i „starają się o jego rękę”. Każda z nich jest inna, prezentują swoje hobby i każda liczy, że to ona będzie wybrana.
To drugi już w tym roku spektakl premierowy OSA.
Autor sztuki: Andrzej Dembończyk
Obsada: Robert Tyc l Mateusz Młynarczyk l Matylda Niewiadomska l Monika Kacprzyńska l Karolina Dziełak l Patrycja Zalewska l Alicja Dawidczyk l Filip Niewiadomski l Adrianna Wójcik
Reżyseria: Wojciech Kraszewski

 

Klub Oczko, wstęp wolny

© 2021 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam