24. KONKURS PLASTYCZNY MIEJSCE URODZENIA - PEJZAŻ 08 Maja 2017 11.00

wernisaż wystawy pokonkursowej
Zaprosilismy uczestników i laureatów wraz z opiekunami na uroczyste zakończenie konkursu. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Ostrołęckie Centrum Kultury. Zachęcamy do oglądania wystawy najlepszych prac.

 

 

PROTOKÓŁ
z XXIV Konkursu Plastycznego MIEJSCE URODZENIA
pod hasłem PEJZAŻ


Jury w składzie:
           Iwona Kowalczyk
           Irena Łoniewska
           Grażyna Kulesik
po obejrzeniu 214 prac nadesłanych na konkurs wyłoniło 18 najlepszych prac w poszczególnych kategoriach wiekowych.

 

kat. 7-9 lat:
I miejsce Rozalia Groda, SP w Laskowcu
II miejsce Aleksander Kłos, SP w Przystani
III miejsce Cecylia Pons, Przedszkole Nr 1 Ostrołęka
wyróżnienia: Maksymilian Trzciński, SP Siarcza Łąka
                     Nikola Zakrzewska, SP 10 Ostrołęka

kat. 10-13 lat:
I miejsce Wiktor Larent, ZS Nr 4 Ostrołęka
II miejsce Michał Bloch, SP Długosiodło
III miejsce Karol Stolarczyk, SP 6 Ostrołęka
wyróżnienia: Weronika Nowak, SP Długosiodło
                     Kinga Koziatek, SP Zawady

 

kat. 14-16 lat:
I miejsce Milena Gacioch, Gimnazjum Baranowo
II miejsce Aleksandra Parzych, Gimnazjum Kadzidło
III miejsce Natalia Sobiech, Gimnazjum Kadzidło
wyróżnienia: Katarzyna Laskowska, Gimnazjum 1 Ostrołęka
                     Klaudia Lendzioszek, Gimnazjum 1 Ostrołęka

 

kat. 17-19 lat:
I miejsce Kamil Buczkowski, ZPiSdN Laskowiec
II miejsce Dawid Chaniewski, ZPiSdN Laskowiec
III miejsce Aleksandra Zalewska, III LO Ostrołęka


Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i zapraszamy do udziału w przyszłym roku.
 

24. KONKURS PLASTYCZNY MIEJSCE URODZENIA - PEJZAŻ

kat. 7-9 lat: I miejsce Rozalia Groda kat. 7-9 lat: II miejsce Aleksander Kłos kat. 7-9 lat: III miejsce Cecylia Pons kat. 7-9 lat: wyróżnienie: Maksymilian Trzciński kat. 7-9 lat: wyróżnienie: Nikola Zakrzewska kat. 10-13 lat: I miejsce Wiktor Larent kat. 10-13 lat: II miejsce Michał Bloch kat. 10-13 lat: III miejsce Karol Stolarczyk kat. 10-13 lat: wyróżnienie: Weronika Nowak kat. 10-13 lat: wyróżnienie: Kinga Koziatek kat. 14-16 lat: I miejsce Milena Gacioch kat. 14-16 lat: II miejsce Aleksandra Parzych kat. 14-16 lat: III miejsce Natalia Sobiech kat. 14-16 lat: wyróżnienie: Katarzyna Laskowska kat. 14-16 lat: wyróżnienie: Klaudia Lendzioszek kat. 17-19 lat: I miejsce Kamil Buczkowski kat. 17-19 lat: II miejsce Dawid Chaniewski kat. 17-19 lat: III miejsce Aleksandra Zalewska

© 2011 OCK Ostrołęka - Wszelkie prawa zastrzeżone
biuletyn
informacji publicznej
Tworzenie stron www : VisualTeam